Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. února a pátek 18. února 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka na divadelní představení

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou romantickou komedii JEDINĚ TEREZA. Představení se uskuteční v pátek 18.února 2022 v 18:30 hodin.


Pozvánka na divadelní představení

Hodkovické amatérské divadlo H.A.D. uvede znovu v Hodkovicích svou na autorskou hru LÁSKA OD MOHELKY. Tentokrát ovšem poprvé ve vnitřních prostorech, a to konkrétně v hodkovickém kině. Představení se uskuteční v sobotu 19. února 2022 v 17:00 hodin. Vstupné je dobrovolné. Tak neváhejte a přijďte zhlédnout příběh mladé lásky a staré ješitnosti. Těší se na Vás pořadatelé!


Vytvořeno 16.2.2022 8:37:20 | přečteno 260x | irena.libalova
load