Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. května a pátek 20. května 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření sběrného dvoru; Nohejbalové utkání; Pozvánka na divadelní představení pro děti

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii Láska hory přenáší. Představení se uskuteční v pátek 20. května 2022 od 19:00 hodin.


Uzavření sběrného dvoru

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v sobotu 21. května 2022 uzavřen.


Nohejbalové utkání

Sportovní klub Hodkovice Vás zve v pátek 20. května 2022 od 17:00 hodin na antukový kurt na kluzišti na nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice a Koberovy. 


Pozvánka na divadelní představení

V neděli 22. května 2022 se koná od 14:30 minut v městském kině dětské divadelní představení " Na kouzelném paloučku". Hostem divadla budou i známé postavičky Jů a Hele. Předprodej vstupenek je přes www. evstupenka.cz.


Vytvořeno 18.5.2022 10:32:47 | přečteno 299x | jana.mizerova
load