Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 18. listopadu 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Přerušení dodávky pitné vody na sídlišti Podlesí; Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Ordinační hodiny zubní ordinace 

Přerušení dodávky pitné vody na sídlišti Podlesí

Z důvodu havárie na vodovodním zařízení je omezena dodávka pitné vody ikona souboruna sídlišti Podlesí. Přepokládané obnovení dodávky ve 14:30 hodin. Děkujeme za pochopení!


Pozvánka na veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18 hodin v městském kině. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


ikona souboruOrdinační hodiny zubní ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou

Vytvořeno 18.11.2020 11:10:49 | přečteno 203x | irena.libalova
load