Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 19. května a pátek 21. května 2021

Jarní slevy uhlí - UHLOTERIE Havelka; Restaurace Na Křižovatce

Jarní slevy uhlí - UHLOTERIE Havelka

Firma HAVELKA Plus a. s., Praha oznamuje, že probíhá akce jarní slevy uhlí s pásem a dopravou zdarma. Ke každé dodávce uhlí nebo briket obdržíte los Havelka UHLOTERIE. Každý los je výherní a jedinečný, obsahuje všechny výhry, včetně 100% slevy a topíte zadarmo. Vždy vyhrajete a výši výhry víte okamžitě. Objednávejte u firmy Havelka na telefonním čísle 602 489 489.


Restaurace Na Křižovatce

Restaurace Na Křižovatce Vás zve na posezení na zahrádce. Zavírací doba posunuta do 22:00 hodin.

Dále Vás zve od pátku na točenou zmrzlinu.

Na volné pozice přijme kuchaře a pomocnou sílu do kuchyně na 6 hodin. Brigádníky na točení zmrzliny a obědové servírky a číšníky. Kontakt na tel. 606 287 767 nebo přímo v restauraci.

Vytvořeno 19.5.2021 9:25:27 | přečteno 257x | irena.libalova
load