Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. listopadu 2022, 11:00 a 17:00 hodin

1. mimořádné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Svatohubertská výprava za myslivostí 

1. mimořádné zasedání ZM

Zveme Vás na 1. mimořádné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná ve čtvrtek 3. listopadu 2022 od 17:00 hodin v obřadní síni městského úřadu. Program zasedání je zveřejněn na webu města a na plakátech. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na dobrodružný film USA JURSKÝ SVĚT: NADVLÁDA. Představení se uskuteční v pátek 4. listopadu 2022 v 17:30 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Svatohubertská výprava za myslivostí

Myslivecký spolek Boženice, z. s. ve spolupráci s Městem Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zvou na akci Svatohubertská výprava za myslivostí, která se uskuteční v sobotu 5. listopadu 2022. Od 11:00 hodin se konají zvěřinové hody v areálu MS Boženice, z. s. Od 11:00 do 13:00 hodin bude v areálu připravena myslivecká stezka pro děti od tří let a dospělé nazvaná Z lesa na Váš stůl.
Od 14:00 hodin se v městském kině uskuteční přednáška na téma "Ta naše myslivost česká".
Těší se na Vás pořadatelé!


Vytvořeno 2.11.2022 14:55:32 | přečteno 481x | irena.libalova
load