Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. února a pátek 4. února 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hejtmanský den

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve především dětské diváky na animovanou komedii USA -  MIMI ŠÉF: RODINNÝ PODNIK. Představení se uskuteční v pátek 4. února 2022 v 17:30 hodin.


Hejtmanský den

Zveme Vás na setkání s hejtmanem Libereckého kraje panem Martinem Půtou v rámci jeho návštěvy našeho města. Setkání se koná v pátek 11. února 2022 od 16:00 hodin v Restauraci V Údolí v Jílovém. Všichni jsou srdečně zváni.


Vytvořeno 2.2.2022 9:04:30 | přečteno 295x | irena.libalova
load