Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 20. ledna a pátek 22. ledna 2021, 11:00 a 17.00 hodin

Mobilní rozhlas; Restaurace Na Křižovatce

Mobilní rozhlas

Vážení občané, nově se můžete zaregistrovat do systému mobilního rozhlasu a budete tak dostávat vždy aktuální a potřebné informace prostřednictvím sms, emailu či aplikace. Registrovat se můžete na webových stránkách města www.hodkovicenm.cz nebo prostřednictvím formulářů, které jsou k dispozici v přízemí radnice. Registrace a služba je zdarma. Upozorňujeme, že původní služba zasílání sms bude od února 2021 zrušena. 


Restaurace Na Křižovatce

V restauraci Na Křižovatce je znovu otevřen okénkový prodej, a to od pondělí do pátku od 10:00 do 16:00 hodin a v sobotu a v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. 

Vytvořeno 20.1.2021 10:43:20 | přečteno 238x | irena.libalova
load