Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. a pátek 24. června 2022,11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Rybářské závody

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou komedii  Příšerákovi 2. Představení se uskuteční v pátek 24. června 2022 od 18:00 hodin.


Rybářské závody

V sobotu 25. června 2022 pořádá MO ČRS Rybářské závody na Pivovarském rybníku v Hodkovicích nad Mohelkou. Prezentace účastníků je od 7:00 hodin. 

Vytvořeno 22.6.2022 15:13:19 | přečteno 300x | irena.libalova
load