Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 22. září 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Týden pro rodinu; Pozvánka do kina

Týden pro rodinu 

V rámci akce Týden pro rodinu v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zveme na komentovanou prohlídku města. Sraz je dnes v 16:00 hodin na náměstí. Další program je pro Vás připraven na zítra: od 14:30 hodin sportovní odpoledne pro děti v areálu za školou a od 18:30 hodin beseda s hráči FK Jablonec panem Václavem Pilařem a panem Tomášem Malínským v jídelně ZŠ. V pátek je připravena v DPS beseda s Policií ČR, Den otevřených dveří v RK Motýlek a odpoledne od 14:30 program pro celou rodinu na náměstí.


Pozvánka do kina


Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film Miroslava Krobota MUŽ SE ZAJEČÍMA UŠIMA. Film ukazuje, jak se vám může změnit život, když získáte schopnost slyšet i to, co nemáte. Představení se uskuteční mimořádně ve čtvrtek 23. září 2021 v 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Vytvořeno 22.9.2021 14:20:39 | přečteno 318x | irena.libalova
load