Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. března a pátek 25. března 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření lékárny; Pozvánka do kina; Pozvánka na akci "Ukliďme svět"

Uzavření lékárny

Lékárna U Anděla strážce na náměstí T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou oznamuje, že ve dnech 24. března a 25. března 2022 bude uzavřena.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou pohádku SEAL TEAM: PÁR SPRÁVNÝCH TULEŇŮ. Představení se uskuteční v pátek 25. března 2022 od 17:30 hodin.

Pozvánka na akci "Ukliďme svět"

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na akci "Ukliďme svět", která se uskuteční v sobotu 26. března 2022. Sraz je ve 14:00 hodin pod kapličkami. S sebou dobrou náladu a pevnou obuv. Pytle a pracovní rukavice jsou zajištěny.


Hrací odpoledne

Rodinný klub Motýlek Vás zve na hrací odpoledne s Patrikem, které se koná 29. března 2022 od 17:00 hodin.

Vytvořeno 23.3.2022 10:37:16 | přečteno 198x | jana.mizerova
load