Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. listopadu a pátek 25. listopadu 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Adventní setkání a rozsvícení vánočního stromu; HOHO outdoor festival 2; První adventní koncert 

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii  ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU.Představení se uskuteční v pátek 25. listopadu 2022 v 18:30 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Adventní setkání a rozsvícení vánočního stromu

V sobotu 26. listopadu 2022 Vás zveme na tradiční adventní setkání na našem náměstí. Program bude zahájen v 13:30 hodin, na závěr setkání v 17:00 hodin bude rozsvícen vánoční strom. Těšit se můžete i na adventní trh a občerstvení. 


HOHO outdoor festival 2

Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na ikona souboruHOHO OUTDOOR FESTIVAL 2, který se uskuteční v sobotu 26. listopadu 2022 od 17:30 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. 


První adventní koncert

Město Hodkovice nad Mohelkou s podporou města Železný Brod Vás zve na vánoční koncert My Gospel s kapelou, který se koná v neděli 27. listopadu 2022 od 18:00 hodin v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Vytvořeno 23.11.2022 11:00:21 | přečteno 647x | irena.libalova
load