Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 25. května a pátek 27. května 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavírka silnice přes Jílové

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na australskou animovanou komedii 100% VLK. Představení se uskuteční v pátek 27. května 2022 od 18:00 hodin.


Uzavírka silnice přes Jílové

Od 30. května 2022 začne úplná uzavírka silnice přes Jílové. Uzavírka bude trvat 2 měsíce. Objízdná trasa povede po silnici I/35. Vytvořeno 25.5.2022 17:06:32 | přečteno 301x | irena.libalova
load