Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. ledna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina 

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou , které se koná dnes 26. ledna 2022 od 17:30 hodin v obřadní místnosti městského úřadu. Program zasedání najdete na plakátech a ne webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii s Vojtou Kotkem, Jiřím Bartoškou a Lenkou Vlasákovou  Kurz manželské touhy. Představení se uskuteční v pátek 28. ledna 2022 v 18:30 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Vytvořeno 26.1.2022 7:57:50 | přečteno 289x | irena.libalova
load