Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. dubna a pátek 29. dubna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pálení čarodějnic

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nové zpracování dramatického příběhu lyžařů Hanče a Vrbaty POSLEDNÍ ZÁVOD. Představení se uskuteční v pátek 29. dubna 2022 od 19:00 hodin.


Pálení čarodějnic

SK Hodkovice nad Mohelkou oddíl hokeje, Monroe a Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zvou na tradiční pálení čarodějnic v sobotu 30. dubna 2022 na kluzišti v Hodkovicích nad Mohelkou. Areál kluziště bude otevřen od 18:00 hodin, vyhlášení nejlepších masech proběhne od 19:30 do 20:00 hodin a hlavní program bude zahájen v 21:00 hodin. Občerstvení v areálu je zajištěno. 
Vytvořeno 27.4.2022 10:19:01 | přečteno 441x | irena.libalova
load