Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. ledna a pátek 29. ledna 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Dovolená gynekologická ordinace; Informace Všeobecný lékař s. r. o.; Mobilní rozhlas 

Veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná dnes 27. ledna 2021 od 18:00 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Dovolená gynekologická ordinace

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že od 1. února do 5. února 2021 bude ordinace z důvodu dovolené uzavřena.


Informace Všeobecný lékař s. r. o.

V únoru MUDr. Kornoušek neordinuje ve čtvrtek 4., 11., 18. a 25. února 2021. V tyto dny bude v ordinaci přítomna pouze sestra. V akutních případech zastupuje MUDr. Eliška Macounová, Turnov, Žižkova 2047, tel.: 731 045 298.


Mobilní rozhlas

Vážení občané, nově se můžete zaregistrovat do systému mobilního rozhlasu a budete tak dostávat vždy aktuální a potřebné informace prostřednictvím sms, emailu či aplikace. Registrovat se můžete na webových stránkách města www.hodkovicenm.cz nebo prostřednictvím formulářů, které jsou k dispozici v přízemí radnice. Registrace a služba je zdarma. Upozorňujeme, že původní služba zasílání sms bude od února 2021 zrušena. 
Vytvořeno 27.1.2021 10:56:57 | přečteno 331x | irena.libalova
load