Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 27. října a pátek 29. října 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Táto, mámo, sportuj se mnou!; Vepřové hody; Ztracený kocour

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se uskuteční ve středu 3. listopadu 2021 od 17:30 hodin v obřadní síni Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA.  Hlavním hrdinou je muž na mateřské dovolené. Představení se skuteční v pátek 29. října 2021 od 18:30 hodin.


Táto, mámo, sportuj se mnou!

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou, oddíl SPV Vás zve na sportovní odpoledne nejen o gymnastice, kdy se do zábavných soutěží zapojí i rodiče. Akce se koná v neděli 31. října 2021 od 15:00 do 17:30 hodin ve sportovní hale v Hodkovicích nad Mohelkou a je určena dětem od 3 do 6 let. S sebou: sportovní oblečení, sportovní obuv do tělocvičny, pití, případně svačinu, sportovního ducha a dobrou náladu a minimálně jednoho rodiče. Těší se na Vás tým SPV.


Vepřové hody

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na vepřové hody, které se konají v pátek 29. října a v sobotu 30. října 2021 od 11:00 do 24:00 hodin. Těší se na Vás personál restaurace!


Ztracený kocour

Chtěli bychom Vás poprosit o pomoc při hledání ztraceného kocourka, který se ztratil v Pelíkovické ulici v pátek 22. října 2021. Kocourkovi jsou 3 roky, barva hnědá s tmavými znaky, s bílou náprsenkou a bílými tlapkami, na levé přední má výraznou kresbu (viz foto na FB města), váha cca 4,5 kg, slyší na jméno Loki. Informace prosím volejte na telefon majitele 737 754 311.Vytvořeno 27.10.2021 9:56:52 | přečteno 264x | irena.libalova
load