Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 29. června 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Veteran Bohemia Rally; Dovolená v lékárně

Veteran Bohemia Rally

V sobotu 2. července 2022 od 12:30 do 16:00 hod. budou mít na našem náměstí zastávku autoveteráni v rámci Veteran Bohemia Rally. O historii celkem 80 vozů roku výroby 1940 až 1985 se dozvíte více od moderátora a posádkám budete moci fandit při plněni jednoho z úkolů.


Dovolená v lékárně

Lékárna U Anděla Strážce v Hodkovicích nad Mohelkou bude v době od 4. července do 13. července 2022 z důvodu dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení!


Vytvořeno 29.6.2022 8:40:04 | přečteno 430x | irena.libalova
load