Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 3. listopadu 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Náš les - sázení nových stromků; Pohádková show

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se uskuteční ve středu 3. listopadu 2021 od 17:30 hodin v obřadní síni Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky rychlých aut na akční film USA RYCHLE A ZBĚSILE 9. Představení se uskuteční v pátek 5. listopadu 2021 v 18:30 hodin. Film je doporučený pro diváky od 12 let.


Náš les - sázení nových stromků

V sobotu 6. listopadu 2021 v 9:00 hodin se sejdeme ve Skalním údolí a pomůžeme našemu lesu. Čeká nás sázení nových stromků, stahování klestě a drobné práce v lese. Přidat se může každý, stačí mít vhodné oblečení a obuv do lesa a pracovní rukavice, o nářadí se postaráme my. A po práci si zaslouženě opečeme buřty. Město Hodkovice nad Mohelkou, kontakt: 724 180 084 Markéta Khauerová.


Pohádková show

Jediná pohádková show v ČR se koná ve středu 10. listopadu 2021 od 17:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Děti se mohou těšit na pohádkové postavy jako je Aladin a Gin z lampy, Elza a také sněhulák Olaf, víla Zvonilka, Spiderman a mnoho dalších. Celým programem Vás bude provázet klaun. Vstupné je pro dospělé 150 Kč a pro děti 100 Kč.

Vytvořeno 3.11.2021 13:35:47 | přečteno 221x | irena.libalova
load