Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 30. března a pátek 1. dubna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Ukliďme Skalní údolí; Extraligové nohejbalové utkání

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na českou animovanou pohádku MYŠI PATŘÍ DO NEBE. Představení se uskuteční v pátek 1. dubna 2022 od 18:00 hodin.


Ukliďme Skalní údolí

V sobotu 2. dubna se koná akce Ukliďme Česko - Ukliďme Skalní údolí. Sraz je v 10:00 hodin ve Skalním údolí. Pytle a rukavice jsou zajištěny. Dobrou náladu a buřta s sebou.


Extraligové nohejbalové utkání

V sobotu 2. dubna 2022 od 14 hod se v hodkovické sportovní hale uskuteční mimořádná nohejbalová událost. V extraligovém utkání TJ Plazy přivítají hvězdný tým z Modřic. Na palubovce se představí, mimo jiné, za domácí tým Milan Kučera za hosty slavný Pavel Kop.
Vytvořeno 30.3.2022 10:27:00 | přečteno 232x | irena.libalova
load