Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 30. listopadu a pátek 2. prosince 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Informace z ordinace Všeobecného lékaře a. s.; Rozsvícení Betlému; Pozvánka do kina

Informace z ordinace Všeobecného lékaře, a. s. 

Ve čtvrtek 1. prosince a v pátek 2. prosince 2022 MUDr. Kornoušek neordinuje. V ordinaci bude přítomna pouze sestra. Děkujeme za pochopení!


Rozsvícení Betlému

Ve čtvrtek 1. prosince 2022 od 16:00 hodin proběhne Rozsvícení Betlému v Základní škole Hodkovice nad Mohelkou. Před budovou školy vystoupí žáci ZŠ Hodkovice nad Mohelkou. Na Vaši návštěvu se těší žáci i učitelé naší ZŠ.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komediise Štěpánem Kozubem v hlavní roli Grand Prix. Doporučená přístupnost je 12 let. Představení se uskuteční v pátek 2. prosince 2022 v 18:30 hodin.


Vytvořeno 30.11.2022 13:37:27 | přečteno 221x | irena.libalova
load