Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 4. května a pátek 6. května 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Týden pro rodinu; Topenářský servis

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou komedii z fotbalového prostředí VYŠEHRAD: FYLM. Představení se uskuteční v pátek 6. května 2022 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 15 let.


Týden pro rodinu

Město Hodkovice nad Mohelkou pořádá v týdnu od 9. do 14. května 2022 Týden pro rodinu v Hodkovicích nad Mohelkou. Bližší informace najdete na webových stránkách města a na plakátech na výlepových plochách ve městě. 


Topenářský servis

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s. r. o. Malá Morávka 287, IČ: 04346971, bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná palivaTermín revizí a kontrol se uskuteční v neděli dne 8. května 2022. Cena za kontrolu a čištění komínu je 400 Kč, za kontrolu a čištění plynového kotle je od 400 Kč a za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.


Vytvořeno 4.5.2022 8:12:10 | přečteno 268x | irena.libalova
load