Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 5. října a pátek 7. října 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Svoz nebezpečných odpadů z domácností; Drakiáda; Prodej kuřic

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii plnou rodinných zmatků STŘÍDAVKA. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 7. října 2022 od 18:30 hodin.


Svoz nebezpečných odpadů z domácností

V neděli 9. října 2022 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou a Horním Záskalí svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis stanovišť a časů je uveden na webových stránkách a výlepových plochách města. Stanoviště v Jílovém bude z důvodu probíhajících stavebních prací tentokrát vynecháno. Občané Jílového mohou pro odevzdání odpadů využít nejbližší stanoviště v Nádražní ulici.


Drakiáda

Tým RK Motýlek a Aeroklub Hodkovice nad Mohelkou zvou všechny děti na tradiční Drakiádu v neděli 8. října 2022 od 15:00 hodin na letišti v Hodkovicích nad Mohelkou. Děti se mohou těšit na malou odměnu a občerstvení. Těší se na Vás pořadatelé. 

Prodej kuřic

Dne 7. října 2022 od 12:00 do 17:00 hodin proběhne v Krmivech ECOFEED ve statku v Jílovém u Hodkovic nad Mohelkou prodej kuřic Dominant. Kuřice budou 23 týdnů staré, výběr z mnoha barev. Cena 230 Kč. Kuřice je nutné si předem objednat na telefonním čísle 601 580 048 nebo osobně v prodejně v Jílovém každé úterý a pátek od 9:00 do 16:00 hodin nejdéle do 5. října 2022.

Vytvořeno 5.10.2022 8:45:20 | přečteno 365x | irena.libalova
load