Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. dubna a pátek 8. dubna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Výroba velikonočních věnců; Velký pátek v restauraci Na Koupališti

Výroba velikonočních věnců

Rodinný klub Motýlek Vás zve do velikonoční kreativní dílny  Přijďte strávit příjemný podvečer tvořením a zdobením velikonočních věnců na stůl či dveře.  Tvoření je vhodné pro dospělé i starší děti, které mohou rodičům, babičkám nebo tetičkám pomáhat. Vstupné je 50 Kč (v ceně materiál na výrobu). Rezervace míst u Pavly Krausové na tel. č. 733 167 934. Akce se koná v úterý 12. dubna 2022 od 17:00 hodin v klubovně RK Motýlek v kulturním domě. 


Velký pátek v restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás zve v pátek 15. dubna 2022 na akci spojenou s oslavou Velkého pátku. Po celý den se budou podávat speciality a točit zelené pivo. Od 19:00 hodin bude hrát hudba. Těší se na Vás personál restaurace. 

Vytvořeno 6.4.2022 16:12:59 | přečteno 271x | irena.libalova
load