Volby do PS Parlamentu ČR; Svoz nebezpečných složek domovního odpadu; Pozvánka do kina; Restaurace Na Křižovatce
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se uskuteční ve dnech 8. a 9. října 2021. Volební místnosti v Základní škole T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou, ul. J. A. Komenského čp. 467 budou otevřeny v pátek 8. října od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu 9. října 2021 od 8:00 do 14:00 hodin. Více informací najdete v aktualitách na webových stránkách města a na úřední desce.
V neděli 10. října 2021 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou, Jílovém a Horním Záskalí mobilní svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis časů a míst a další informace jsou uvedeny v aktualitách na webových stránkách města, na vývěskách a v Kulturním kalendáři.
Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na českou animovanou pohádku VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ČTYŘLÍSTKU. Představení se uskuteční v pátek 8. října 2021 od 17:30 hodin.
Restaurace Na Křižovatce v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na posezení u živé hudby. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu v pátek 8. října 2021 od 18:00 hodin.
Dále restaurace přijme kurýra nebo kurýrku na rozvoz jídel. Více informací na tel. č. 606 287 767.