Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 6. října a pátek 8. října 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Volby do PS Parlamentu ČR; Svoz nebezpečných složek domovního odpadu; Pozvánka do kina; Restaurace Na Křižovatce

Volby do PS Parlamentu ČR

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se uskuteční ve dnech 8. a 9. října 2021. Volební místnosti v Základní škole T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou, ul. J. A. Komenského čp. 467 budou otevřeny v pátek 8. října od 14:00 do 22:00 hodin a  v sobotu 9. října 2021 od 8:00 do 14:00 hodin. Více informací najdete v aktualitách na webových stránkách města a na úřední desce. 


Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu 

V neděli 10. října 2021 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou, Jílovém a Horním Záskalí mobilní svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis časů a míst a další informace jsou uvedeny v aktualitách na webových stránkách města, na vývěskách a v Kulturním kalendáři. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na českou animovanou pohádku VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ČTYŘLÍSTKU. Představení se uskuteční v pátek 8. října 2021 od 17:30 hodin.


Restaurace Na Křižovatce

Restaurace Na Křižovatce v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na posezení u živé hudby. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu v pátek 8. října 2021 od 18:00 hodin. 

Dále restaurace přijme kurýra nebo kurýrku na rozvoz jídel. Více informací na tel. č. 606 287 767.


Vytvořeno 6.10.2021 10:55:59 | přečteno 322x | irena.libalova
load