Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. prosince a pátek 9. prosince 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Hodkovické pivovary; Pozvánka do kina; Adventní koncert; Hodkovice zpívají koledy

Veřejné zasedání ZM

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu dne 14. prosince 2022 od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na webu města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


Hodkovické pivovary

Spolek rodáků a přátel Hodkovic a Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zvou na besedu  Ing. Jaroslavem Egertem  a nové představení knihy O pivovarech v Hodkovicích nad Mohelkou, v Českém Dubu a na Malém Rohozci. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince 2022 od 17:30 hodin v salónku restaurace Na Koupališti. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na pokračování úspěšné americké animované komedie Mimoni2: Padouch přicházíPředstavení se uskuteční v pátek 9. prosince 2022 v 17:30 hodin.


Adventní koncert

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na adventní koncert Ivety Hejdukové a Anežky Tomešové, který se koná v pátek 9. prosince 2022 v 18:00 hodin v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je 100 Kč. 


Hodkovice zpívají koledy

V neděli 11. prosince 2022 od 16:00 hodin se můžete na našem náměstí zúčastnit akce Hodkovice zpívají koledy. Těšíme se na setkání s Vámi. 

Vytvořeno 7.12.2022 15:17:51 | přečteno 276x | irena.libalova
load