Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. března 2023, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejná zasedání ZM; Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.; Uzavírka ulice J. A. Komenského; Pozvánka do kina

Veřejná zasedání ZM

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes 8. března 2023 od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.

Ve středu 8. března, ve čtvrtek 9. března, ve středu 15. března a ve čtvrtek16. března 2023 MUDr. J. Kornoušek neordinuje. V ordinaci bude pouze sestra.


Uzavírka ulice J. A. Komenského 

Již tento týden budou zahájeny přípravné práce na rekonstrukci místní komunikace J. A. Komenského. Nejprve bude provedena výměna vodovodu a části kanalizace, následovat bude rekonstrukce povrchu komunikace a chodníků. S touto realizací se bude pojit velké množství omezení a částečných uzavírek, které se budou v čase proměňovat. První uzavírka bude zahájena v pondělí 13. března 2023. Pro veškerou dopravu bude úplně uzavřena část ulice J. A. Komenského od ul. Liberecká k ulici J. Hory. V uzavřené části ulice bude vymezen bezpečný koridor pro pěší, tak, aby byl zajištěn bezpečný přístup dětí do základní školy a ostatních obyvatel této části města. Velmi apelujeme na všechny rodiče, především místní, nevozte děti do školy autem, respektujte dopravní omezení a pomozte nám zajistit hladký průběh této složité uzavírky. Děkujeme za spolupráci a pochopení!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou pohádku PRINCEZNA REBELKA. Představení se uskuteční v pátek 10. března  2023 v 17:30 hodin.


Vytvořeno 8.3.2023 10:19:43 | přečteno 102x | irena.libalova
load