Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. června a pátek 10.června 2022, 11:00 a 7:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka na nohejbalové utkání; Oznámení o uzavření ordinace; Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii Známí neznámí. Představení se uskuteční v pátek 10. června 2022 od 19:00 hodin.

Pozvánka na nohejbalové utkání

SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice a Sokol Příšovice, které se koná v pátek 10. června 2022 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti.

Oznámení o uzavření ordinace

Ordinace MUDr. Kornouška oznamuje, že bude ve dnech od 13.června 2022 do 16.června 2022 uzavřena. Zastoupení je v Turnově u MUDr. Macounové.

Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná ve středu 15. června 2022 od 17:30 minut v obřadní síni Městského úřadu v Hodkovicích nad Mohelkou.
Vytvořeno 8.6.2022 10:57:40 | přečteno 260x | jana.mizerova
load