Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. prosince 2021 - 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření zubní ordinace; Nález kotěte

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou rodinnou komedii PŘÁNÍ JEŽÍŠKOVI. Představení se uskuteční v pátek 10. prosince 2021 v 18.30 hodin.


Uzavření zubní ordinace 

Zubní ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou bude od 9. prosince do 13. prosince 2021 uzavřena z důvodu karantény vyhlášené Krajskou hygienickou stanicí. Děkujeme za pochopení.


Nález kotěte

Včera se našlo na Záskalí bílé kotě s černými flíčky. Bližší informace na tel. č. 732 302 358.
Vytvořeno 8.12.2021 13:05:18 | přečteno 431x | irena.libalova
load