Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 8. září 2021, 11:00 hodin a 17:00 hodin

Pozvánka na 5. veřejné zasedání; Rockový festival v Restauraci Na Koupališti; Pozvánka do kina

Pozvánka na 5. veřejné zasedání

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná dne 8. září 2021 od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu v Hodkovicích  nad Mohelkou.


Rockový festival v Restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti pořádá v sobotu 11. září od 15:00 do 24:00 hodin rockový festival.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na českou komedii Bábovky. Představení se uskuteční v pátek 10. září 2021 od 19:00 hodin.

Vytvořeno 8.9.2021 12:43:25 | přečteno 294x | jana.mizerova
load