Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 9. března 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina

Veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná ve středu 9. března 2022 od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou rodinnou komedii USA  CROODSOVI: NOVÝ VĚK. Představení se uskuteční v pátek 11. března 2022 v 17:30 hodin.

 


Vytvořeno 8.3.2022 13:38:31 | přečteno 233x | irena.libalova
load