Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 9. listopadu a pátek 11. listopadu 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Pozvánka na besedu; Žádost o pomoc 

Veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná v pondělí 14. listopadu 2022 v 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film SPOLU. Po projekci proběhne v sále kina beseda s tvůrci filmu Davidem Laňkou a Martinem Müllerem, původem z Jílového, a s představitelkou hlavní role herečkou Veronikou Žilkovou. Představení se uskuteční v pátek 11. listopadu 2022 v 18:30 hodin.

Pozvánka na besedu

Městská knihovna Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na besedu se spisovatelkou Dankou Šárkovou, která se uskuteční ve středu 16. listopadu 2022 od 16:00 hodin. Beseda je připravená ke knihám Krkonoše, seznamte se a Krkonošská kuchařka. Vstupné je 40 Kč.

Žádost o pomoc

Prosíme občany o pomoc při hledání černé dámské kabelky, která  se ztratila ve čtvrtek 10. listopadu 2022 v Domě s pečovatelskou službou na sídlišti Podlesí. Případného nálezce prosíme o vrácení kabelky buď do DPS nebo na Městský úřad Hodkovice nad Mohelkou. Děkujeme za pomoc!


Vytvořeno 11.11.2022 10:11:05 | přečteno 185x | irena.libalova
load