Úvodní strana > Město > Služby a firmy > Ostatní služby > Byty, domy - správa, údržba
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

LORETA LBC, s. r. o.

loreta 1

Provádíme veškerý servis spojený se správou a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor.

Kontaktní osoba: Josef Čihák    
IČ: 017 95 139


Adresa: Jizerská 195/30, 460 01 Liberec 15
Telefon: 737 833 406
E-mail: josef.cihak@loreta-liberec.cz

www.loreta-liberec.cz

Provádíme veškerý servis spojený se správou a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor. Naším cílem je zajistit Vám spokojené bydlení - starosti o správu Vaší nemovitosti přenechejte nám. Vyzkoušejte internetový přístup k informacím o Vašich bytových či nebytových jednotkách. Kdykoliv a odkukoliv tak máte nejdůležitější informace k dispozici (výpočtový list, pasport, vývoj plateb apod.). Tuto službu poskytujeme v rámci správy bezplatně. Správu domu zajišťujeme V Liberci a okolních městech (Hodkovice nad Mohelkou, Stráž nad Nisou, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Raspenava, Frýdlant v Čechách, Rychnov u Jablonce nad Nisou). Pobočku naší kanceláře najdete v Hodkovicích nad Mohelkou a uřední hodiny jsou zde každou středu od 15 do 17 hod. V ostatním čase jsme Vám k dispozici v kanceláři v Liberci, případně se s námi můžete spojit telefonem či emailem.


Loreta

Vytvořeno 22.5.2015 8:16:03 | přečteno 1306x | irena.libalova
load