Úvodní strana > Město > Služby a firmy > Ostatní služby > Zdraví a prevence
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

OptikDoDomu

optik 2
Služba optického poradce: - Přijde s kolekcí brýlí za Vámi - Pomůže s výběrem brýlí a čoček - Brýle si vyzkoušíte v klidu s blízkými - Hotové brýle s pouzdrem dostanete domů.


Revoluční oční optika OptikDoDomu Vám dodá dioptrické brýle až do domu. Brýle si můžete vybrat s optickým poradcem v klidu svého domova a za pomoci svých nejbližších. Návštěva optického poradce je zcela ZDARMA a nezávazně. Máme vlastní design brýlí od předních výrobců s doživotní zárukou na obruby. Na základě lékařského předpisu zhotovíme dioptrické brýle včetně dioptrických čoček a uplatníme pro Vás slevu na pojišťovnu.

Kontaktní osoba: Ilona Křivancová

IČ: 66646031

Adresa: Vysoká 1163/7, 466 02 Jablonec nad Nisou
Telefon: 778 814 717
E-mail: i.krivancova@centrum.cz
www.levnebryle.webnode.cz


OptikDoDomu

OptikDoDomu

OptikDoDomu

 
icona star pink white 4

icona star pink white 4

 
icona tucana black white 4

icona tucana black white 4

 
jovita m163 black 4

jovita m163 black 4

 
optik 2

optik 2

 
 
Vytvořeno 2.1.2017 13:01:16 | přečteno 1203x | irena.libalova
load