Úvodní strana > Městský úřad > Strategické a rozvojové dokumenty > Tři kroky pro město Hodkovice nad Mohelkou > Příprava a zpracování strategického plánu rozvoje města

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zapojte se do dotazníkového šetření

V rámci přípravy strategického plánu obce bude probíhat od 12. března do 24. března 2013 v naší obci dotazníkové šetření. Vyzýváme všechny občany starší 15 let, aby využili této možnosti a zapojili se svým názorem do budoucího rozvoje obce. Každá domácnost ve dnech 12. - 14. března 2013 obdrží dotazník s obálkou, kterou lze bez platby poštovného vhodit do poštovní schránky kdekoliv v Hodkovicích. Dotazník je taktéž možno stáhnout k vyplnění ikona souboruzde a nebo vyzvednout v podatelně městského úřadu, kde je možné dotazníky odevzdat i bez obálky. Umístění poštovních schránek: Nám.TGM 1 (budova městského úřadu), Jílové (u penzionu), Hodkovice - Podlesí (u MŠ zahrada), Hodkovice - vrátnice Monroe Czechia s. r. o. (Rychnovská ul.). Termín ukončení sběru dotazníků je 24. března 2013. Každý občan by měl dotazník vyplnit pouze jednou. Názor každého jednotlivého obyvatele je velmi hodnotný a pro naši další práci významný. Proto budeme rádi, pokud se do šetření zapojíte i vy osobně a možnost ovlivnit budoucnost města, ve kterém žijete, takto využijete.
Vytvořeno 11.3.2013 12:21:12 | přečteno 1463x | irena.libalova
load