Úvodní strana > Městský úřad > Strategické a rozvojové dokumenty > Tři kroky pro město Hodkovice nad Mohelkou > Příprava a zpracování strategického plánu rozvoje města

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zapojte se do připomínkování budoucích plánů rozvoje města

Pokud se chcete seznámit s připravovaným strategickým plánem rozvoje města Hodkovice nad Mohelkou, můžete tak učinit ikona souboruzde. Budeme rádi, když nám zašlete svoje připomínky a podnět k tomuto dokumentu, zejména ke klíčové kapitole č. 6. Nemůžeme slíbit, že všechny připomínky a podněty budou do strategického plánu zapracovány, ale všemi se budeme vážně zabývat a budeme Vás informovat o jejich vypořádání. Svoje připomínky můžete buď odevzdat na Setkání s veřejností dne 5. června 2013 nebo zaslat do 9. června 2013 na e-mail: ondrej.marek@cpkp.cz. Prosím pro zasílání připomínek využívejte ikona souborupřipomínkový list.

Ondřej Marek CpKP, zpracovatel SPR Hodkovice nad Mohelkou

Vytvořeno 3.6.2013 10:22:47 | přečteno 1445x | irena.libalova
load