Úvodní strana > Volný čas > Knihovna > Aktuality z knihovny
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aktuální opatření v městské knihovně

Dle nařízení vlády jsem přijali nová opatření.

Vážení čtenáři,

Od pondělí 4. ledna je možné vracet zapůjčené knihy do boxu u vchodu do knihovny.

Od pondělí 11. ledna bude možné přijít uhradit roční poplatek, prosíme neodkládejte tuto povinnost, bez uhrazeného poplatku nebude možné zapůjčit si knihy.

V případě Vašeho zájmu o zapůjčení knih, je možné si objednat konkrétní knihy na telefonu 605 854 107 a vyzvednout v okénku. Samostatný výběr v knihovně není vzhledem k aktuálním nařízením možný!

Tato opatření budou v platnosti do odvolání, děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 4.1.2021 10:59:52 | přečteno 298x | nada.burianova
load