Úvodní strana > Volný čas > Knihovna > Aktuality z knihovny
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dětský klub

Dětský klub

Od prosince roku 2021 je v prostorách městské knihovny nově otevřený "Dětský klub"!

Z výsledků dotazníkového šetření mezi rodinami z roku 2019 vyplynula potřeba zázemí pro děti ve věkové skupině 12+. Pro nás to byl jasný signál a díky finanční podpoře z národního dotačního titulu "Obec přátelská rodině a seniorům 2021" bylo možné vybavit dětský klub v městské knihovně. Pro děti je volně přístupný (i neregistrovaným čtenářům) v rámci půjčovní doby knihovny. K dispozici jsou dva počítače s připojením na internet a pohodlné zázemí. Vyzkoušet klub můžete pondělky, středy a čtvrtky!

 

V průběhu roku 2022 dále plánujeme prostor zútulňovat a doplnit i pravidelný program pro uvedenou věkovou skupinu.


Vytvořeno 4.1.2022 9:10:53 | přečteno 303x | nada.burianova
load