Úvodní strana > Volný čas
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volný čas ve městě

Miss aerobik Liberec

Hodkovice leží ani 10 km jižně od města Liberec a asi 7 km jihozápadně od města Jablonec nad Nisou.jsou město na severu Čech ležící v okrese Liberec Libereckém kraji. Leží asi 10 km jižně od města Liberce a asi 7 km jihozápadně od města Jablonce nad Nisou. Městem protéká řeka Mohelka, leží na kraji Jičínské pahorkatiny a je obklopeno  horami  Ještědsko-kozákovského Hřbetu. 

V rámci volnočasových aktivit fungují ve městě různé organizace a spolky. Ke sportovnímu vyžité slouží sportovní hala  a další sportovní zařízení. Čtenáři mohou využít služby knihovny

Vytvořeno 12.8.2020 14:52:24 | přečteno 4007x | tana
load