Hotel Zámek Svijany

Kde jinde byste našli lepší ubytování, než na zámku? Vyzkoušejte nový hotel na zámku ve Svijanech. Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje. Je vzdálen cca 50 minut autem od Prahy a 20 minut autem od Liberce nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je tak skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem zámku, který je ideálním místem nejen pro romantické chvíle ve dvou, ale i pro společně strávený čas rodin s dětmi.

Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je ideální na krátkou procházku nebo piknik. Hotel & Zámek Svijany má otevřenou stálou expozici zaměřenou na archeologii, historii zámku a jeho okolí, historii pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a další zajímavosti. Ubytování u pivovaru má svou jedinečnou atmosféru a slibuje mimořádný a nezapomenutelný zážitek.

Romantické svatby i zážitkové firemní akce

Areál Zámku Svijany je multifunkčním prostorem, který pořádá romantické svatby v zámecké kapli či zahradě. Hotel & Zámek Svijany je také častým místem firemních akcí, teambuildingů, konferencí a školení. Firmám nabízí stabilní zázemí, kapacitu 85 osob (prostory Zámeckého šenku), posezení u venkovního grilu, teambuildingové programy aj. Hotel & Zámek Svijany je však připraven i na nejmenší účastníky, a to jak venkovním dětským hřištěm a rozsáhlou zámeckou zahradou, tak vybavením pokojů a vstřícností personálu.

mailSvijany

Svijany 30, Svijany, 463 46

Telefon:+420 481 770 703
GSM:+420 739 589 799
E-mail:hotel@zameksvijany.cz
Web:www.hotelzameksvijany.cz
Cyklisté vítáni
ANO
Klasifikace
***
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah
Doplňkové služby
snídaně
polopenze
plná penze
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 7
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2
load