Úvodní strana > Kalendář akcí
Filtrování akcí

Filtrování akcí

Snap Call (Turnovské léto 2022)

Snap Call
Pořadatel: Kulturní centrum Turnov, s.r.o.
Místo konání:

Prostor před Střelnicí KC Turnov Markova 311, Turnov, 511 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce: Místní
Doporučeno pro: Pohodovou dovolenou
Typ akce: Koncert
Tematická kategorie: Hudba
Více informací na: http://www.kcturnov.cz
Anotace: Večer s rock’n’rollovou kapelou z Turnova.

Podrobný popis:

Vstupné dobrovolné

Snap Call je rock’n’rollová skupina z Turnova, založena byla v roce 2012. V roce 2015 kluci vypustili debutový singl She’s On Fire i s videoklipem. V témže roce zvítězili v celonárodní soutěži kapel Skutečná Liga, čímž nastartovali spolupráci s agenturou N.S.E.F. a letní festivalovou sezonu 2016. Ještě v květnu 2016 se Snap Call v rámci soutěže Radia Beat dostali do finálové trojce, z kterých si AC/DC vybírali svou předkapelu na jejich koncert v Praze. V létě 2016 potom vydali singl Blueberry.

Na jaře 2017 Snap Call doprovázeli kapelu Wohnout na jejich Jarní unplugged tour. V listopadu 2017 vydala kapela singl Golddigger, krátce po té z kapely odchází zakládající člen a frontman David Hlůže. Na podzim 2018 vydala kapela EP „Let That Roll!“ nahrané ve studiu Biotech a vstupuje tak na pódia s novým zpěvákem Iggym.

„Snap Call se pohybují v mixu vlivů blues rocku, hard rocku, motorkářského rock’n’rollu, jižanského rocku a dokonce byste vystopovali názvuky dirty country.“ - Milan Slezák, Rock a Pop 8/2014)

Současná sestava kapely:
Iggy – zpěv
Vojtěch Kořínek – kytara
vokály Lukáš Václavík – kytara
Vítek Jíra – bicí

load