Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hodkovice nad Mohelkou

Aktuality

lékárny
22.08.2023

Lékárna U Anděla Strážce

Lékárna U Anděla Strážce v Hodkovicích nad Mohelkou bude v pátek 25. srpna 2023 uzavřena.

 
Zdravotní středisko   bezbariérový vstup
22.08.2023

Všeobecný lékař s. r. o. - praktický lékař pro dospělé

V pátek 25. srpna 2023 MUDr. Kornoušek neordinuje, v ordinaci bude pouze sestra. V akutních případech zastupuje ordinace Turnov, Žižkova 2047, tel. 731 045 298. 

 
SčVK
21.08.2023

Oznámení o přerušení dodávky vody z důvodu havárie na vodovodním zařízení

Z důvodu provozní havárie na vodovodním zařízení může dojít zítra v úterý 22. srpna 2023 od 8:30 do 12:30 hodin k přerušení dodávky pitné vody v ulicích  Zahradní, J. Hory, Kostelní vrch, Krátká a Sokolská. Více informací najdete v přílohách. Děkujeme za pochopení.

 
hodkovice znak
15.08.2023

Upozornění na pokládku nového asfaltu

V týdnu od 14. srpna 2023 bude probíhat pokládka nového asfaltového povrchu na ul. Českodubská. Prosíme všechny rezidenty dané oblasti o respektování pokynů stavby. Děkujeme!


 
Sběrný dvůr Pelíkovická ulice, autor: Ing. Jan Plaček
15.08.2023

Uzavření sběrného dvoru v Pelíkovické ulici

V úterý 22. srpna 2023 bude sběrný dvůr v Pelíkovické ulici uzavřen z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení!

 
Sběrný dvůr Pelíkovická ulice, autor: Ing. Jan Plaček
08.08.2023

Uzavření sběrného dvoru v Pelíkovické ulici

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude ve čtvrtek 10. srpna 2023 z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení!

 
Obrázek2.png
04.08.2023

Sběrem textilu, bot a hraček podpoříme Fond ohrožených dětí KLOKÁNEK

Na veřejná stanoviště tříděných odpadů v Mlýnské a Tyršově ulici byly dne 3. srpna 2023 nově umístěny 2 charitativní kontejnery na textil od nadačního fondu KLOKTEX.

 
Logo   Krajské myslivecké slavnosti na Sychrově
03.08.2023

Krajské myslivecké slavnosti na Sychrově

Zveme Vás na Krajské myslivecké slavnosti na Sychrově, které se uskuteční při příležitosti 100. výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty a to 30. září 2023 od 10:00 do 17:00 hodin v parku zámku Sychrov, a které pro vás připravují Okresní myslivecké spolky Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily.

Při této jedinečné příležitosti bychom rádi veřejnosti představili myslivost v její kráse a bohatosti, založené na péči o zvěř, tradicích a kulturních a osvětových hodnotách. Cílem těchto slavností je nejen připomínka významného výročí myslivecké organizace, která byla založena v roce 1923, a to za účelem ochrany myslivosti, přírody a krajiny, a v ní volně žijící zvěře, životního prostředí, ochrany ohrožených nebo zraněných živočichů, a za účelem práce s dětmi a mládeží, ale především pak prezentace tradiční české myslivosti, která je v podstatě středoevropskou specialitou, a to především díky svým, po mnoho let budovaným a rozvíjeným aktivitám, které jí dávají jakousi ideovou nadstavbu, a která je od roku 2012 na seznamu nemateriálních statků tradiční a lidové kultury České republiky, a to jako nehmotná kulturní památka.

Proto připravujeme velice pestrý program, který je určen jak myslivecké, tak především nemyslivecké veřejnosti. Kromě toho si na své přijdou i děti, pro které zde bude stezka napříč celým parkem, kde budou vědomostní, pohybové i tvůrčí aktivity. 

V rámci programu vystoupí celá řada významných mysliveckých osobností, ale i zajímavých souborů. Návštěvník se bude moct kochat módními přehlídkami např. na téma Žena, lov a šperk, anebo odívání od baroka po první republiku, nebo se zaposlouchat do tónů lovecké hudby v podání trubačů České lesnické akademie Trutnov, seznámit se s výcvikem loveckých psů, anebo loveckých dravců, dále vábením zvěře s Kateřinou Cheníčkovou, nebo se seznámit se zpracováním zvěřiny v rámci kuchařské kulinářské show s Josefem Šorejsem a mnoho dalšího.

Celým dnem bude provázet známá moderátorka paní Marcela Augustová. Akce se uskuteční pod záštitou radního Libereckého kraje pana Václava Židka. Po celý den je pro veřejnost vstup na tyto oslavy zdarma.


Těšíme se, že se přijdete podívat.

Myslivosti zdar!

Petr Mužák
předseda Kulturní a propagační komise 

Okresní myslivecký spolek Liberec 


 
hodkovice znak
02.08.2023

Uzavření Stavebního úřadu Hodkovice nad Mohelkou

Stavební úřad Hodkovice nad Mohelkou bude  v době od 14. srpna 2023 do 18. srpna 2023 z provozních důvodů pro veřejnost uzavřen.

Veškeré kompletní žádosti a podání bude v tomto termínu možné podat na podatelně Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou.

Děkujeme za pochopení.  

Alena Ježková, DiS.
vedoucí Stavebního úřadu


 
novější1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 176 starší
load