středa 1. dubna a pátek 3. dubna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Velikonoční vítání Marie; Vepřové hody.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český film VŠIVÁCI. Jiří Langmajer a Ondřej Vetchý se představí v rolích dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Představení se uskuteční v pátek 3. dubna 2015 v 19:00 hodin.


Velikonoční vítání Marie.

Hodkovické Amatérské Divadlo, Sdružení rodáků a přátel Hodkovic, NOVOVESAN, spolek pro volný čas, Nová Ves nad Nisou Vás srdečně zvou na Velikonoční vítání Marie v sobotu 4. dubna 2015, v 16:00 hodin na Křížové cestě u kapliček. Chvíle očekávání a vítání zpříjemní dětský sbor Novovesánek a HORAČKY. Slavnostně bude podepsána listina o předání daru městu Hodkovice nad Mohelkou. Marie, vytvořená Šárkou Landovou, vejde do třetí kapličky a stane se tichým spojením Nové Vsi nad Nisou a Hodkovic nad Mohelkou. Společně ozdobíme Velikonoční strom, proto, kdo chcete, přineste vyfouknuté vajíčko.


Vepřové hody.

Restaurace Na Koupališti pořádá ve dnech 10. - 12. dubna 2015 "Vepřové hody". V pátek s hudbou MUDr. Srny, v sobotu vystoupí HURAŠ BAND. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.