středa 17. června a pátek 19. června 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Fotbalové utkání Hodkovičtí Pardálové; Nohejbalové utkání; Hotel Arcivévoda Štěpán - grilování; Restaurace Na Koupališti - grilování ryb; Dovolená MUDr. Jan Aulehle.

Veřejné zasedání zastupitelstva města.

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 24. června 2015 od 18:00 hodin v Kulturním domě. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách našeho města. 


Pozvánka do kina. 

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny vyznavače tance na americký hudební film LET´S DANCE ALL IN. Prostřednictvím filmového plátna nahlédnete do prostředí televizních tanečních soutěží a prožijete s jejich účastníky nelehký boj o vítězství. Představení se uskuteční v pátek 19.června 2015 od 19.00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Fotbalové utkání Hodkovičtí Pardálové.

V. ročník fotbalového utkání Hodkovických Pardálů se uskuteční na fotbalovém hřišti v sobotu 20. června 2015 od 18:00 hodin. Občerstvení je zajištěno. Všichni fandové fotbalového zápasu jsou srdečně zváni. 


Nohejbalové utkání.

V rámci přeboru Libereckého kraje se koná v pondělí 22. června 2015 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice n. M. a  SKP Šaolíni Jablonec. Občerstvení je zajištěno. 


Hotel Arcivévoda Štěpán - grilování.

Hotel Arcivévoda Vás opět zve na víkendovou akci plnou grilování a pivního speciálu. V nabídce najdete pikantní marinovaná žebírka nebo kuřecí křidýlka v marinádě Buffalo. Těší se na Vás personál hotelu. 


Restaurace Na Koupališti - grilování ryb.

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve v pátek 19. června 2015 od 17:00 hodin na grilování ryb. 

MUDr. Jan Aulehle - dovolená.

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že gynekologická ordinace bude ve středu 24. června 2015 uzavřena. Děkujeme za pochopení.