středa 8. července a pátek 10. července 2015, 11:00 a 17:00 hodin.

Uzavírky silnic Rally Bohemia 2015; Uzavření sběrného dvora; Rekonstrukce železničního mostu a výlukový jízdní řád; Pizzerie Hodkovice opět v provozu

Uzavírky silnic Rally Bohemia 2015.

Upozorňujeme občany, že v sobotu 11. července 2015 bude naším městem projíždět RALLY BOHEMIA. Z tohoto důvodu dojde v době od 12:00 do 23:00 hodin k  úplné uzavírce části ulice Kostelní vrch, ulice Koněvova, části náměstí, ulice Pražská, Pelíkovická a Radoňovice. Osobou odpovědnou za zajištění uzavírky a organizaci rychlostní zkoušky je p. Tomáš Brzek, tel. 739 960 971. Z důvodu bezpečnosti dbejte prosím pokynů pořadatelů.

Z důvodu konání závodů je v sobotu 11. července 2015 sběrný dvůr Pelíkovické ulici uzavřen. 


Rekonstrukce železničního mostu, uzavírka Pelíkovické ulice a výlukový jízdní řád.

V období od 13. července 2015 do 22. listopadu 2015 bude během rekonstrukce železničního mostu přes ulici Pelíkovická provedena úplná uzavírka této silnice III. třídy. Celá objížďková trasa bude vedena po silnicích III. třídy z Hodkovic nad Mohelkou přes Jílové, Bezděčín, Frýdštejn, Anděl Strážce, Rychnov u Jablonce n. Nisou, Pelíkovice, Radoňovice až do Pelíkovické ulice. Po stejných komunikacích bude vedena objížďková trasa rovněž v opačném směru. Osobou odpovědnou za zajištění uzavírky, její vyznačení a vyznačení obchůzné trasy pro pěší je zástupce zhotovitele stavitel p. Miloš Krumpár mobil: 606 602 170. Obchůzná cesta pro pěší bude po dobu výluky na železniční trati vedena svahem drážního tělesa, dále podél kolejí s přechodem přes koleje v železniční stanici Hodkovice nad Mohelkou.

V souvislosti s rekonstrukcí železničního mostu platí od 15. července do 12. října 2015 výlukový jízdní řád na trati 030 Hradec Králové - Jaroměř - Liberec. Bližší informace o výluce a výlukový jízdní řád najdete také na webových stránkách města.


Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou opět v provozu.

Oznamujeme všem občanům, že Pizzerie Hodkovice je opět v provozu. Objednávat můžete na standardních číslech. Rozvoz po Hodkovicích je zdarma. Srdečně se na Vaše objednávky těší tým COOLTURA GROUP.