středa 8. března 2017, 11:00 a 17:00 hod.

2. veřejné zasedání ZM; Knihovna babiček; Expediční kamera; Hasičský bál; Údržba zeleně na hřbitově

Pozvánka na 2. veřejné zasedání

Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program  zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na vaši účast.


Knihovna babiček

Přijďte dnes od 17 hodin oslavit Mezinárodní den žen relaxací s antistresovými omalovánkami, mandalami a posezením s kamarádkami. S sebou vezměte dobrou náladu, vše ostatní pro Vaši pohodu zajistíme. Vnoučata jsou vítána.


Expediční kamera

Horolezecký oddíl a Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zvou na filmový festival Expediční kamera 2017, který se koná v pátek 10. března 2017 od 18:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Hosté večera: Pavel Straka, Tomáš Grygar "Polární Ural". Program festivalu na www.expedicnikamera.cz.


Hasičský bál

Sbor dobrovolných hasičů Jílové pořádá v sobotu 11. března 2017 od 20:00 hodin v Kádéčku v Hodkovicích nad Mohelkou HASIČSKÝ BÁL. K tanci i poslechu hraje BOHEMIA UNIVERSAL BAND. Srdečně zvou pořadatelé.


Údržba zeleně na hřbitově

Upozorňujeme občany, že během měsíce března bude na hřbitově v Hodkovicích nad Mohelkou prováděna údržba zeleně. V této době bude dočasně provoz hřbitova omezen. Více informace najdete na webových stránkách města. Děkujeme za pochopení.