středa 30. srpna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do letního kina; Jizerské trio ŠRAML; Západ slunce na Buříně; Zahájení topné sezóny

Pozvánka do letního kina

KáDéčko  a Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou srdečně zvou všechny milovníky rychlých aut, odvážných mužů a krásných žen na letní promítání filmu Rychle a zběsile 8, které se uskuteční dnes večer od 21.30 hod. na zahradě KáDéčka, v případě nepříznivého počasí v salonku v KáDéčku. Je připraveno občerstvení a speciality na grilu.


Jizerské trio ŠRAML

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 1. září 2017 od 15:00 hodin na posezení s hudbou a tancem s hudební skupinou ŠRAML. Na Vaši návštěvu se těší personál hospůdky U Bubáka.


Západ slunce na Buříně

Lyžařský oddíl připravil na pátek 1. září 2017 od 18:30 do 21:00 hodin pohodové podvečerní posezení na Buříně spojené s pozorováním západu slunce, který nastane v 19:47 hod. Srdečně jsou zváni všichni, kteří se třeba jenom chtějí podívat, jaký je z Buřína krásný výhled na Hodkovice a blízké i vzdálené okolí. Akce bude spojena s opékáním buřtů a příjemným posezením u ohně. V případě špatného počasí se posezení přesune do chaty u horní stanice vleku. 


Zahájení topné sezóny

Teplo Hodkovice nad Mohelkou spol. s r. o. oznamuje, že 1. září začíná dle vyhlášky topná sezona. Na sídlišti Podlesí a v přilehlé části Mánesovy ulice bude 1. září  2017 natlakovaná otopná soustava v jednotlivých budovách a připravena k automatickému provozu. Žádáme obyvatele v těchto domech, aby otevřeli regulační ventily do provozního stavu a v horních patrech odvzdušnili topení. Děkujeme za spolupráci.