pátek 22. června 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Pozvánka na 5. veřejné zasedání ZM; Pozvánka na koncert

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou a restaurace KáDéčko zve milovníky letního kina na terasu KáDéčka na první letní promítání. Přijďte se pobavit u americké komedie POBŘEŽNÍ HLÍDKA v pátek 22. června po setmění. Vstup zdarma -představení sponzoruje firma JUSTR s.r.o. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v KáDéčku v salonku.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve také malé i velké diváky na britskou animovanou pohádku PRAČLOVĚK. Představení se uskuteční ve středu 27.června od 10.00hodin.


Nohejbalové utkání

Nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Příšovice se koná v pátek 22. června 2018 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti.


Pozvánka na 5. veřejné zasedání zastupitelstva města

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná ve středu 27. června 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni Městského úřadu v Hodkovicích nad Mohelkou.


Pozvánka na koncert

Zveme Vás ve čtvrtek 28. června 2018 v 19:30 hodin do kostela sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou, na koncert pražské pěvkyně Lenky Pecharové, která za doprovodu varhan a trubky zazpívá z děl J. S. Bacha, G. F. Händela, G. Monteverdiho, B. Smetany a dalších známých autorů vážné hudby. Cena vstupenky je 100 Kč.