středa 27. června 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Upozornění - zahradní kompostéry; Koncert v KáDéčku; Pozvánka na koncert Lenky Pecharové;  Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

Upozornění - zahradní kompostéry

Upozorňujeme občany, že do 30. června 2018 probíhá průzkum zájmu o zahradní kompostéry. Pokud jste dotazník neobdrželi do své poštovní schránky, je k dispozici na podatelně městského úřadu nebo na webových stránkách města.


Koncert v KáDéčku

Restaurace Kádéčko v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na zahájení prázdnin. V pátek 29. června 2018 od 19:00 hodin vystoupí na terase KáDéčka kapela HIT s místní zpěvačkou Luckou Kotrmanovou. Těšit se můžete i na speciality z grilu.


Pozvánka na koncert Lenky Pecharové

Ve čtvrtek 28. června 2018 v 19:30 hodin Vás zveme do kostela sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou na koncert pražské pěvkyně Lenky Pecharové. Předprodej vstupenek je v knihkupectví. Cena vstupenky je 100 Kč.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

Dnes od 18:00 hodin se v obřadní síni radnice koná5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!