středa 19. září 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina - Ferdinand; SPV - zahájení cvičení; Koncert Společná věc

Veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina - Ferdinand

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americký animovaný rodinný film FERDINAND, který vypráví o velkém přátelství malé holčičky a silného, ale trochu popleteného býka. Představení se uskuteční v pátek 21. září 2018 již v 18:00 hodin.
Před vlastní projekcí proběhne slosování slevových kartiček z uplynulé sezóny.


SPV - zahájení cvičení

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl sport pro všechny oznamuje občanům, že začíná své cvičení 24. září 2018 od 17:00 hodin v nové sportovní hale. Cvičení žactvo sportovní gymnastika a cvičení rodičů s dětmi bude rozděleno do dvou kategorií.


Koncert Společná věc

Přijměte pozvání na koncert Společná věc. 2. října 2018 v 19:00 hodin rozezní pan Tomáš Pfeiffer Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Koncert se uskuteční v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Informace o koncertech najdete na www.dub.cz. Předprodej vstupenek v pokladně Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu.