pátek 21. září 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina - Ferdinand; SPV - zahájení cvičení; Koncert Společná věc; Cirkus bude

Pozvánka do kina - Ferdinand

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americký animovaný rodinný film FERDINAND, který vypráví o velkém přátelství malé holčičky a silného, ale trochu popleteného býka. Představení se uskuteční v pátek 21. září 2018 již v 18:00 hodin.
Před vlastní projekcí proběhne slosování slevových kartiček z uplynulé sezóny.


SPV - zahájení cvičení

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl sport pro všechny oznamuje občanům, že začíná své cvičení 24. září 2018 od 17:00 hodin v nové sportovní hale. Cvičení žactvo, sportovní gymnastika a cvičení rodičů s dětmi bude rozděleno do dvou kategorií.


Koncert Společná věc

Přijměte pozvání na koncert Společná věc. 2. října 2018 v 19:00 hodin rozezní pan Tomáš Pfeiffer Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Koncert se uskuteční v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Informace o koncertech najdete na www.dub.cz. Předprodej vstupenek v pokladně Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu.


Cirkus bude

Artistická skupina Mistral Vás zve na představení Cirkus bude, ve kterém shlédnete plejádu artistických vystoupení oceněnou zlatou medailí na evropských festivalech, humorné scénky klaunů a mnoho dalšího. Představení se konají v sobotu 22. září  od 17:00 hodin a v neděli 23. září 2018 od 14:00 hodin. Těšíme se na Vás.